lilapebbles

Lila-Pebbles Kimdir?

Burç Taşları, doğal taşlarla ilgili ilk yolculuğuna 1995 yılında başladı. Doğal taşlar önce tablolara, ardından takılara dönüştü ve ''Burç Taşları'' markası oluşmaya başladı.

On yılı aşkın bir süre perekende sektöründe siz değerli müşterilerimizle yüz yüze olduk. Müşterilerimizin yönlendirmesi ile özellikle taş tesbih alanında benzersiz bir kolleksiyona imza attık. Şimdi pek çok kolleksiyonerin zengin arşivinde ürünlerimiz göz kamaştırıyor. Elimizde bulunan yüzlerce tesbihin yanında, istek üzerine yapabileceğimiz ürünler var. Her kolleksiyonerin ayrı bir tarzı ve isteği olduğu için, yeni ürünleri istek üzerine ve her kolleksiyonerin kendi tarzında üretiyoruz.

Bir dizi taş, tesbihe dönüştüğü gibi göz alıcı bir tesbihi de kolyeye, küpeye ve gerdanlığa dönüştürüyoruz. Yani siz ne isterseniz ona...

Yedi yıldır taşlarla olan yolculuğumuzu www.burctaslari.com sitemiz üzerinden sürdürüyoruz. Dost ve müşterilerimizden gelen istek üzerine, yeni alışveriş sitemiz liliapebbles.com olarak karşınızdayız.

Şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da sizlerden gelen öneri ve istek doğrultusunda şekillenecek ve gelişeceğiz. Ürünlerimiz, satış yelpazemizde bulunanlarla sınırlı değil. Hayal dünyanız kadar zengin. Düşünce ve isteklerinizi bize aktarın. Takıya ve tesbihe dönüştürmeyi bize bırakın.

Doğal Taşlar hakkında...

Doğal taşlar, tıpkı parmak izimiz gibi, hepsi birbirinden farklı renk ve tonda oluşur. Dokularında lekeler, çatlaklar, kum taneleri ve farklı renk geçişleri görülebilir. Damarlar, hava kabarcıkları gibi farklılıklar taşların garanti belgesi niteliğindedir. Bazı taşlar sadece benzerlik gösterir. Taşları sentetik taklitlerinden ayırmanın ölçütü bu farklılıklardır. Taşlarınızı bu bilgilerin ışığında inceleyiniz. Bu farklılıklar nedeniyle, sitemizde bulunan her ürün kişiye özeldir. Hiç biri diğerinin aynı değildir.

İyi ve mutlu alışverişler dileğiyle...

Saygılarımızla,
Lilapebbles.com
www.lilapebbles.com