lilapebbles

Gizlilik Sözleşmesi

Değerli Lilapebbles Üyemiz

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında Finansbank ile çalışmaktayız.

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kesinlikle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler lilapebbles'de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmez. lilapebbles müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) lilapebbles tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı Globe SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Güvenlik sertifikası siz sayfamıza üye olurken, üye girişi yaparken ve alışveriş esnasında aktif hale gelir. 

Müşteriler lilapebbles'de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında lilapebbles'e sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman destek@lilapebbles.com adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Lilapebbles